Rejs katamaranem na La Graciose

WycieczkiLanzarote.com://Rejs katamaranem na La Graciose

Rejs katamaranem na La Graciose

Free

64,00€

*40,00€ – dzieci do 12-go roku życia

Rejs jest przygotowany z mysla o turystach , nie trzeba byc zeglarzem / marynarzem , trwa 5 i pol godziny . Cena zawiera transfer do portu w Orzola , bilet promowy tam i spowrotem na La Graciose , rejs luksusowym katamaranem , przystawki , napoje oraz obiad ( makaron z sosem pomidorowym z tunczykiem lub bez i salatka ) i kajaki .
Odbior pomiedzy 8.30 ( jesli jestes w Playa Blanca ) a 9:15 jesli jestes w Puerto del Carmen i 10:00 jesli jestes w Costa . Szczegolowa godzine i miejsce odbioru podamy jesli dokonasz rezerwacji .

SKU: SKU_TAU-1-1 Kategoria:

Opis

Jeśli lubisz wodne przygody to Twoja wycieczka! To prawdziwy relaks w niepowtarzalnym klimacie i miejscu. Wyspa La Graciosa , tzw Ósma Wyspa Kanaryjska to prawdziwy Raj na Ziemi, miejsce które stało się modne miedzy innymi wśród hiszpańskich celebrytów . Mieszkańcy zajmują się głownie rybołówstwem i turystyka a turyści mogą zasmakować jej spokoju. Rejs katamaranem zaczyna się w porcie w Caleta del Sebo , a kończy przy pięknej plaży, gdzie przez parę godzin można skorzystać z kąpieli w krystalicznym oceanie lub popływać kajakami. Jest tez czas na przechadzkę po wiosce, tuz przed powrotem na Lanzarote.