Lanzarote Intensywnie – VIP

Lanzarote Intensywnie – VIP

Free

76,00€

*65,00€ – dzieci do 12-go roku życia

To wycieczka całodniowa, bardzo intensywna ze względu na duża ilość przystanków. Wycieczka odbywa się w małych grupach. Na jednej wycieczce udział może wziąć maksymalnie 14 osob.
Wycieczki odbywają się w każdy poniedziałek.

Wycieczka ta , w dużej grupie jest niemożliwa do zrealizowania stad cieszy się największa popularnością i też najszybciej brakuje na nią miejsc.
Duże agencje rozbijają podobny program na dwa dni wycieczek ,z czego jeden to wycieczka z tłumem w dużym autokarze tzw Gran Tour a druga w mniejszych pojazdach to tzw fotograficzna. Koszt końcowy w przypadku wycieczki “Lanzarote intensywna“ jest 25 % niższy niż koszt dwóch kupowanych oddzielnie z innych firm. Jedyna taka wycieczka na całej wyspie ( gwarantowana niepowtarzalność )

SKU: SKU_TAU Kategoria:

Opis

UWAGA! Dni realizacji wycieczki VIP ustalane są według zapotrzebowana turystów . Skonsultuj to z nami wysyłając zapytanie!

 

Przystanki na tej wycieczce : El Golfo ( zielona laguna), Los Hervideros czyli miejsce gdzie lawa pozostawiła po sobie fantazyjne wybrzeże wulkaniczne, Park Narodowy Timanfaya z atrakcyjnymi eksperymentami geotermicznymi oraz przejazd przez „szlak wulkanów” naszym autoryzowanym busem, bez kolejek (!), teren winnic La Geria (zawiera degustacje wina)

Tym samym kończymy przygodę z marsowym świeżo wulkaniczny krajobrazem i zatrzymujemy się na obiad z dala od szlaków turystycznych w typowym wiejskim barze na domowe jedzenie kanaryjskie, gdzie stołują się wyspiarskie rodziny. Obiad jest opcjonalny, jednak dwudaniowy domowy posiłek i deser robiony na miejscu (całość w bardzo przystępnej cenie 8,80) zachęca nawet największego niejadka.

Po obfitym obiedzie ruszamy na północ ażeby poznać najpiękniejsze punkty widokowe na Lanzarote. Północ jest wysoka i stamtąd możemy zobaczyć wyspę omalże z lotu ptaka. Po drodze mijamy tereny pustynne oraz malowniczą pierwszą stolicę wyspy – średniowieczne miasteczko La Villa de Teguise aż docieramy do klifów gdzie nie lada atrakcja jest wjazd na najwyższy szczyt wyspy skąd można zobaczyć jej kontrasty .

W zależności od pogody i zainteresowań grupy, następnym punktem programu jest punkt widokowy na maleńki Archipelag będący rezerwatem ryb i ptaków. Najbardziej znaną turystom wyspa tego archipelagu jest La Graciosa. Widok ten jest jednym z najpiekniejszych w calej Hiszpanii.

Jeśli widoczność jest zła, punkt widokowy od razu zamieniamy na Ogród Kaktusów. W tej kwestii wszystko ustalane jest podczas wycieczki.

Poruszamy się dookoła wulkanu korona , który wybuchał 20 tys. lat temu i wyrzeźbił zdecydowanie najbardziej oczekiwaną  przez wszystkich turystów atrakcje , ktora slynie na calym swiecie ze  swoich  unikatowych krabikow albinosow , mowa oczywiście o tunelu wulkanicznym Jameos del Agua.

ODBIOR ZAWSZE Z HOTELU.

Czas trwania 8 godzin